Par mums

SIA “DLKD”, kura dibināta 2004. gadā, veic īslaicīgo un stacionāro ceļu satiksmes regulēšanas līdzekļu uzstādīšanas darbus, kā arī piedāvā pilnīgu ceļu remontdarbu apkalpošanu – viss ceļu satiksmes drošības nodrošināšanai Eiropas standartu līmenī!

Mēs pilnveidojam iemaņas un tehnoloģijas, orientējoties uz Eiropas partneru pieredzi, kuru mēs iegūstam starptautiskajās izstādēs un semināros. Mēs ar lepnumu varam teikt, ka kompānijas „DLKD” inženieriem ir izcila 17-gadīga darba pieredze, un viņi ir augsti kvalificēti speciālisti ceļu satiksmes drošības nodrošināšanas pakalpojumu sniegšanas jomā.

Mēs piedāvājam ceļu satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus lielā klāstā. Līdz ar tipisko ceļa zīmju un ceļa barjeru (konusu, signālstabiņu u.c.) lielu izvēli mēs piedāvājam jaunus produktus un inovatīvas tehnoloģijas ITS (Intelligent Transportation Systems / Intelektuālās Transporta Sistēmas) sfērā.

2010. gadā mēs noslēdzām 2 izplatītāja līgumus un esam Vācijas kompānijas „WEMAS” oficiālie pārstāvji Latvijā un Lietuvā, kā arī Zviedrijas kompānijas „Amparo Solutions” oficiālie pārstāvji Latvijā (ar sīkāku informāciju Jūs varat iepazīties sadaļā „Produkti”).

Mūsu klienti ir SIA “Rīgas Ūdens”, AS „Ceļu Pārvalde”, SIA “LEC”, SIA „Latenergoprojekts”, SIA „Lokširs”, SIA „Reck”, SIA „Vārsts”, SIA „Empower” u.c.

Mūsu ražošanas spēki, darbinieku atbildība un aktivitāte nodrošina nepārtrauktu firmas darbību! Jūs varat būt droši, ka neskatoties uz darba apjomu, darbs tiks izpildīts noteiktajā laikā.

Mūsu misija ir reāla drošība uz ceļiem!
DLKD
 • Tālrunis
  +371 67252623
  +371 20221140
 • Fakss
  +371 67252625
 • e-mail
 • Birojs
  Riga, Krasta 86-307