Astucia

DLKD

Braukšana nakts laikā ir nedroša, it īpaši tur, kur ielas apgaismojuma ierīkošana nav iespējama vai ir nerentabla. LED apzīmējuma «Astucia» tālredzīgs inovatīvs dizains padara to par vitālu sastāvdaļu jautājumos, kuri ir saistīti ar ceļu satiksmes negadījumu skaita samazināšanu un neskaitāmo cilvēku dzīvību glābšanu. Uzstādot LED apzīmējumu, vietējās un reģionālās iestādes var sekmēt negadījumu skaita samazināšanu, kā arī turpmāk samazināt sastrēgumu skaitu uz ceļiem. LED apzīmējums ir īpaši efektīvs tajās vietās, kur ir negadījumu paaugstināts risks: uz straujiem pagriezieniem, uz līkumaina ceļa ar nolietotu apzīmējumu vai apzīmējuma neesamību un nepietiekošu ielas apgaismojumu.

Kompānija «DLKD» piedāvā šīs problēmas racionālu risinājumu – inovācijas tehnoloģiju, intelektuālā LED apzīmējuma «Astucia» ierīkošanu. Izmantojot ultraspilgtus LED gaismas signālus, katra signāla projecēta gaisma desmitkārt palielina ceļa redzamību, salīdzinot ar tradicionālo apzīmējumu. Braucot ar ātrumu 90 km/h, tas dod vadītājiem vairāk nekā 30 sekundes lai noreaģētu uz ceļa izkārtojumu priekšā, salīdzinot ar 3.2 sekundēm parasto atstarojošo ceļa apzīmējumu gadījumā.
DLKD

Ekspluatācijas termiņš un apkalpošana

LED apzīmējums „Astucia” ir tradicionālā apzīmējuma papildus tehniskais līdzeklis ceļu satiksmes drošības uzlabošanai. Enerģijas petēriņu kontrolē mikroprocesors, kurš dažu dienu laikā ir spējīgs nodrošināt akumulātora uzlādi neatkarīgi no laika apstākļiem. LED apzīmējuma ekspluatācijas termiņš pārsniedz ceļa virsmas ekspluatācijas termiņu. «Astucia» produkts izgāja vairākus izmēģinājumus un izturības pārbaudi (ISO 9000), kas liecina par to, ka tas ir pieckārt izturīgāks un stabilāks nekā parastais atstarojošais apzīmējums. Apzīmējuma gaismas signālus ir jāmaina gadījumos, kad noteiktajā ceļa posmā vairāk nekā 10% no signāliem vai 10 signāli pēc kārtas iztrūkst - ir gājuši bojā tīšu mehānisko bojājumu dēļ vai, ja kaut viens signāls iztrūkst dubultās nepārtrauktas līnijas zonā.

Priekšrocības

Īpašības

Pielietošana citās sfērās

Mūsu misija ir reāla drošība uz ceļiem!
DLKD
 • Tālrunis
  +371 67252623
  +371 20221140
 • Fakss
  +371 67252625
 • e-mail
 • Birojs
  Riga, Krasta 86-307